Phoenix Visceral

Powered by ASUS Yüksek Seviye Oyun Bilgisayarı

Serin ve Stabil

Visceral, skylake tabanlı 6600 işlemcisi, muhteşem NZXT sıvı soğutması ile birlikte tüm sistem üzerinde aralıksız bir hüküm sürüyor. İçerisinde barındırdığı gücü NZXT X31 ile serinleten ve hiç durmadan stabil bir performans sunan 6600, Visceral’ in efsanevi yönetmenliğine soyunuyor.

nzxt-kraken-x31-sıvı-sogutma

Yüksek Performans’ ın Kalbi

Dahili ses kartı, hızlı internet bağdaştırıcısı ve USB 3.1 gibi özelliklere sahip ASUS H170 Pro Gaming, Visceral serisinin iç güdülerini harekete geçiriyor. Oyun için tasarlanmış sağlam bir mimari ile darboğaz sorunlarını ortadan kaldırıyor.

asus-h170-pro-gaming-anakart

10 Serisi Ekran Kartları

Visceral’in kalbinde yer alan, Gainward ve Asus’un geliştirdiği yeni GTX 1070 ekran kartları, Pascal mimarisi ile size oyun içerisinde daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyimi alışılmış sınırların daha da dışına çıkarak süper hızlı bir görüntü teknolojisi ile sunuyor.

asus-gtx-1070-strix-8g-gaming-ekran-karti

Yeni Kablo Yönetimi

Phoenix, kasa içi kablolama uygulamasına yeni güncellemeler getiriyor. Önceki sistemlerde kullandığı macaron kablolama yerini, Nzxt işçiliği ile hazırlanmış mini örgü kablolama uygulamasına bıraktı. Phoenix işçiliği ile buluşan mini örgü kablolama, donanım ve renk estetiğini bir üst noktaya çıkarırken, hava sirkülasyonunu da düzenlemeye yardımcı oluyor.

mini-sleeve-kablolama

Sıfır Ses Yüksek Hız

Visceral bünyesinde bulundurduğu eski teknoloji HDD ve ODDlerden kurtularak yeni dünyanın kapılarını aralıyor. İçerisinde barındırdığı yeni nesil HyperX Savage SSD ve Flash bellekler ile stabilite ve yüksek performansı sıfır ses ile sunuyor.

Okuma Hızı | 560 MB/s
Yazma Hızı | 530 MB/s
Rastgele Okuma | 100,000 IOPS
Rastgele Yazma | 88,000 IOPS

Modüler ve Güvenli Güç Yönetimi

Visceral’ in ihtiyaç duyduğu güç, dünyanın en popüler ve işinde lider markası olan Nzxt’ den geliyor. Güç tasarrufu, kaliteli güç akışı ve estetik anlamda kendisini kanıtlamış olan Nzxt Hale serisi, full modüler yapısı sayesinde kablo kalabalığını ortadan kaldırıyor ve sistemin güç gereksinimindeki odaklamayı sağlıyor.

80 Plus Olmayan Güç Kaynakları

80 Plus Bronze (Visceral Serisi)

Phoenix’ in Kanatları Altında

PBA projesi kapsamında dünya liderleri Asus, Nzxt ve Kingston markaları efsanevi Phoenix’ in kanatları altında buluşuyor. Dünya’da bir ilk olan bu devlerin buluşması Phoenix ‘’Powered by Asus’’ projesi ile kullanıcılarımıza sunuluyor.