Phoenix Valor

Powered by ASUS Mini Oyun Bilgisayarı

Hız Aşırtma için Hazır

Valor serisinin işlem gücü Skylake tabanlı 6600K işlemcilere emanet edildi. Hız aşırtma imkanı sağlayan bu yeni nesil işlemciler NZXT X31 sıvı soğutma ünitesi sayesinde beklentilerin üzerinde bir serinliğe kavuşturuyor.

nzxt-kraken-x31-sıvı-sogutma

Mini ITX Devrimi

Valor, ufak bünyesinde dünyanın en iyi mini-itx anakartlarından biri olan Asus Maximus Impact’ i barındırıyor. Boyutları ile performansı ters orantılı olan Impact ile muhteşem oyun deneyimi için tüm gereksinimleri karşılıyor.

asus-maximus-viii-impact-anakart

10 Serisinin Gücü

Valor’un kalbinde yer alan, Gainward ve Asus’un geliştirdiği yeni GTX 1070 ekran kartları, Pascal mimarisi ile size oyun içerisinde daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyimi alışılmış sınırların daha da dışına çıkarak süper hızlı bir görüntü teknolojisi ile sunuyor.

asus-gtx-1070-strix-8g-gaming-ekran-karti

Makaron Yerine Mini Örgü

Phoenix, kasa içi kablolama uygulamasına yeni güncellemeler getiriyor. Önceki sistemlerde kullandığı macaron kablolama yerini, Nzxt işçiliği ile hazırlanmış mini örgü kablolama uygulamasına bıraktı. Phoenix işçiliği ile buluşan mini örgü kablolama, donanım ve renk estetiğini bir üst noktaya çıkarırken, hava sirkülasyonunu da düzenlemeye yardımcı oluyor.

mini-sleeve-kablolama

Sıfır Ses Yüksek Hız

Valor’un bünyesinde bulundurduğu eski teknoloji HDD ve ODDlerden kurtularak yeni dünyanın kapılarını aralıyor. İçerisinde barındırdığı yeni nesil HyperX Savage SSD ve Flash bellekler ile stabilite ve yüksek performansı sıfır ses ile sunuyor.

Okuma Hızı | 560 MB/s
Yazma Hızı | 530 MB/s
Rastgele Okuma | 100,000 IOPS
Rastgele Yazma | 88,000 IOPS

Nzxt full modüler güç kaynakları

Valor’un ihtiyaç duyduğu güç, dünyanın en popüler ve işinde lider markası olan Nzxt’ den geliyor. Güç tasarrufu, kaliteli güç akışı ve estetik anlamda kendisini kanıtlamış olan Nzxt Hale serisi, full modüler yapısı sayesinde kablo kalabalığını ortadan kaldırıyor ve sistemin güç gereksinimindeki odaklamayı sağlıyor.

80 Plus Olmayan Güç Kaynakları

80 Plus Gold (Valor Serisi)

Phoenix’ in Kanatları Altında

PBA projesi kapsamında dünya liderleri Asus, Nzxt ve Kingston markaları efsanevi Phoenix’ in kanatları altında buluşuyor. Dünya’da bir ilk olan bu devlerin buluşması Phoenix ‘’Powered by Asus’’ projesi ile kullanıcılarımıza sunuluyor.