rebirth-galeri-1

ÜSTÜN SEVİYE OYUN BİLGİSAYARI

Dünya Üzerindeki Bilgisayarların %89’undan Daha Performanslı

O.C Ready

Rebirth serilerinde kullanılan işlemciler, dünyanın en güçlü çarpanı açık işlemcilerindendir. Bu işlemcilerin çarpanı açık olduğundan overclock yapmaya elverişlidirler. Overclock yapmak için de işlemci soğutma sisteminin çok iyi olması gerekmektedir. Bu yüzden, aşırı yüklenmelerde bile işlemci stabilitesini ve sağlığını korumak için en güvenilir sıvı soğutma sistemlerinden birini kullanıyoruz.

Güçlü Ekran Kartları

Rebirth serilerinde kullanılan ASUS GTX 1060 STRIX 6G Gaming ekran kartı, extreme overclock özelliğine sahip, ultra sessiz ve müthiş soğutması olan çok özel bir seridir. Bu ekran kartı performans gerektiren oyunları ultra ayarlarda rahatlıkla çalıştırabilecektir. Daha çok performans ve üstün oynayış avantajı isteyenler için üretilmiştir.

asus-gtx-1060-strix-6g-gaming-ekran-karti

Optimum Hava Akışı

Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Phoenix bilgisayar; El işçiliği ürünü olan makaron kablolama ve kablo saklama teknikleri ile optimum hava akışı sunarken, estetik görünümden de ödün vermiyor.

Sessiz ve Temiz

Kasa içinde kullanılan ses izolasyon donanımı sayesinde yüksek performansın sessizliğine hayran kalacasınız. Modüler filtre donanımı sayesinde toz ve benzeri partiküllere geçit vermez. Modüler filtre donanımını kasanızdan kolayca çıkarıp temizleyebilirsiniz.

OYUN VIDEOSU

4 Kat Daha Hızlı

Bilgisayarlarımızın donanımı, oyunlar için optimize edilmiş durumdadır ve SSD kullanarak, "zaman kaybı" olarak nitelendirebileceğimiz açılış/kapanış, yükleme ve veri aktarımı gibi süreçlerde performans artışı hedeflenmiştir. Rebirth serilerinde kullanılan SSD'ler, oyun yükleme ve sistem açılış sürelerinde 4 kata kadar düşüş sağlar.

5400 RPM Harddisk | 98 Saniye Açılış Süresi
7200 RPM Harddisk | 63 Saniye Açılış Süresi
Diğer SSD 18 | Saniye Açılış Süresi
Samsung 850 EVO | 13 Saniye Açılış Süresi

%22 Daha Verimli Güç

Bir güç kaynağı ünitesinin, bilgisayara gerektiği kadar enerji aktarması ve bunu en etkin biçimde kullanması gerekmektedir. Bu yüzden, Phoenix oyun bilgisayarlarında her güç kaynağının en az 80+ standardında olmasına dikkat edilmiştir. Rebirth serileri, 80+ gold güç kaynakları ile bilgisayara prizden aktarılan gücü %87 verimle kullanarak daha tasarruflu makinalar sağlamaktadır.

80 Plus Olmayan Güç Kaynakları

80 Plus Gold (Rebirth Serisi)

Benchmark Sonucu

rebirth-test-sonuclari

Marka Farkı

"Marka Bilgisayar" tercih etmenin sağladığı birçok avantajı bilmek ve ileride oluşabilecek pişmanlıkların önüne geçmek için aşağıdaki maddeleri "Marka"nın sağladığına emin olmadan herhangi bir bilgisayar satın almayın!

  • 2 Yıl Garanti Süresi
  • Bire Bir Parça Değişimi
  • Kargo Sigortası
  • Çift Taraflı Ücretsiz Kargo
  • İyi Fiyat/Performans Garantisi
  • 7 Bölge ve 21 İlde Teknik Servis Ağı
  • Uzmanlar Tarafından Sistem Kurulumu
  • Veri Odaklı Testler ve Yoğun AR-GE Çalışmaları

Rebirth

Intel® Core™ i5-7600K İşlemci
Asus Strix Z270F Gaming Anakart
1 X Kingston HyperX Fury 8GB (1x8GB) DDR4 2400MHz Bellek
1 X Asus Gtx 1060 Strix 6G Gaming Ekran Kartı
1 X Samsung 850 Evo 500 Gb Ssd

Fractal Design Edison M 650W Siyah Güç Kaynağı
Nzxt Kraken X42 140mm Sıvı Sogutma Ünitesi
Nzxt Source 340 Siyah Bilgisayar Kasası
1 X Nzxt FZ Beyaz LED Hava Akışı Fan Serisi 140mm
Nzxt Mini Örgü Kablolama Sistemi
1 X Phoenix Şerit LED Sistemi

 7.850,00  7.331,00