oblivion-galeri-1.jpg

YÜKSEK SEVİYE OYUN BİLGİSAYARI

VR-Ready Mini PC

Sıvı Soğutma

Oblivion serilerinde kullanılan işlemciler, dünyanın en güçlü işlemcilerindendir. Bu işlemciler, oyunlarda %100 yük altında çalışırken stok fan gibi yetersiz soğutma sistemleri ile kullanıldıklarında, performans düşüşü ve ciddi hasarlar meydana gelebilir. İşlemci performansının, aşırı yüklenmelerde bile korunması gerektiğini düşünüyor ve bunun için oyun bilgisayarlarımızın tümünde sıvı soğutma sistemleri kullanıyoruz. Böylelikle, stabil ve uzun vadeli performans elde ediyoruz.

Güçlü Ekran Kartları

Bir oyunun görüntü kalitesi ve performansını belirleyen en önemli donanım ekran kartıdır. Phoenix bilgisayar sistemlerinde Nvidia'nın ayrıcalıklı ortağı piyasanın en kaliteli ve performanslı ekran kartı üreticilerinden ASUS markası kullanılmaktadır. Oblivion serilerinde kullanılan ASUS GTX 1060 STRIX 6G Gaming ekran kartı serisi ile performans gereksinimi olan oyunları yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

asus-gtx-1060-strix-6g-gaming-ekran-karti

Optimum Hava Akışı

Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Phoenix bilgisayar; El işçiliği ürünü olan makaron kablolama ve kablo saklama teknikleri ile optimum hava akışı sunarken, estetik görünümden de ödün vermiyor.

Sessiz ve Temiz

Kasa içinde kullanılan ses izolasyon donanımı sayesinde yüksek performansın sessizliğine hayran kalacasınız. Modüler filtre donanımı sayesinde toz ve benzeri partiküllere geçit vermez. Modüler filtre donanımını kasanızdan kolayca çıkarıp temizleyebilirsiniz.

OYUN VIDEOSU

4 Kat Daha Hızlı

Bilgisayarlarımızın donanımı, oyunlar için optimize edilmiş durumdadır ve SSD kullanarak, "zaman kaybı" olarak nitelendirebileceğimiz açılış/kapanış, yükleme ve veri aktarımı gibi süreçlerde performans artışı hedeflenmiştir. Oblivion serilerinde kullanılan SSD'ler, oyun yükleme ve sistem açılış sürelerinde 4 kata kadar düşüş sağlar.

5400 RPM Harddisk | 98 Saniye Açılış Süresi
7200 RPM Harddisk | 63 Saniye Açılış Süresi
Diğer SSD | 18 Saniye Açılış Süresi
Samsung 850 EVO | 13 Saniye Açılış Süresi

%22 Daha Verimli Güç

Bir güç kaynağı ünitesinin, bilgisayara gerektiği kadar enerji aktarması ve bunu en etkin biçimde kullanması gerekmektedir. Bu yüzden, Phoenix oyun bilgisayarlarında her güç kaynağının en az 80+ standardında olmasına dikkat edilmiştir. Oblivion serileri, 80+ gold güç kaynakları ile bilgisayara prizden aktarılan gücü %87 verimle kullanarak daha tasarruflu makinalar sağlamaktadır.

80 Plus Olmayan Güç Kaynakları

80 Plus Gold (Oblivion Serisi)

Benchmark Sonuçları

Marka Farkı

"Marka Bilgisayar" tercih etmenin sağladığı birçok avantajı bilmek ve ileride oluşabilecek pişmanlıkların önüne geçmek için aşağıdaki maddeleri "Marka"nın sağladığına emin olmadan herhangi bir bilgisayar satın almayın!

  • 2 Yıl Garanti Süresi
  • Bire Bir Parça Değişimi
  • Kargo Sigortası
  • Çift Taraflı Ücretsiz Kargo
  • İyi Fiyat/Performans Garantisi
  • 7 Bölge ve 21 İlde Teknik Servis Ağı
  • Uzmanlar Tarafından Sistem Kurulumu
  • Veri Odaklı Testler ve Yoğun AR-GE Çalışmaları

Oblivion

Intel® Core™ i5-7600 İşlemci
Asus Strix H270F Gaming Anakart
1 X Kingston HyperX Fury 8GB (1x8GB) DDR4 2400MHz Bellek
1 X Asus Gtx 1050Ti Phoenix 4GB Gaming Ekran Kartı
1 X Samsung 850 Evo 250 Gb Ssd
1 X Seagate Barracuda 1TB 7200 RPM Harddisk
Fractal Design Integra M 550W Siyah Güç Kaynağı
Nzxt Kraken X42 140mm Sıvı Sogutma Ünitesi
Nzxt Source 340 Siyah Bilgisayar Kasası

Nzxt Mini Örgü Kablolama Sistemi

 5.750,00  5.496,00