Phoenix Lucent

Powered by ASUS Extreme Oyun Bilgisayarı

Gücün Zirvesinde

Lucent serisinin işlem gücü Skylake tabanlı 6700K işlemcilere emanet edildi. Hız aşırtma imkanı sağlayan bu yeni nesil işlemciler NZXT X31 sıvı soğutma ünitesi sayesinde beklentilerin üzerinde bir serinliğe kavuşturuyor.

nzxt-kraken-x31-sıvı-sogutma

Kalbinde Bir Kahraman Gizli

Lucent, heybetli duruşunu dünyanın en iyi anakartlarından biri olan Asus Maximus Hero Alpha ile sergiliyor. Üst düzey dayanıklılık ve performans sunan Hero Alpha ile muhteşem oyun deneyimi için tüm gereksinimleri karşılıyor.

asus-rog-maximus-viii-hero-alpha-anakart

Dünya'nın En Güçlü Ekran Kartları

Lucent’ın kalbi Pascal mimarisi ve 8GB’lık güç kapasitesi ile ASUS ve Gainward’un geliştirdiği GTX 1080 ekran kartlarına emanet. Kendinden önceki nesile 2 kat performans farkı atan GTX 1080, VR teknolojisi ve 4K oyun deneyiminin sınırlarını zorlamanız için sizleri bekliyor.

asus-gtx-1080-strix-8g-gaming-ekran-karti

Üst Düzey Phoenix Örgü Kablolama

Lucent’ın kablolama uygulamalarının her biri işinde uzman usta ellerden çıkan el yapımı örgü kablolar ile oluşturuluyor. 2 farklı renk ile oluşturulan örgü kablolamalar sistem içerisine donanım ve renk estetiği ön planda tutularak oluşturuluyor. Sağlıklı ve stabil hava sirkülasyonuda sağlayan örgü kablolama Lucent sisteminin öne çıkan göz alıcı özelliklerinden biri haline geliyor.

phoenix-sleeving-technologies

Sessiz ve Sınırsız

Lucent, oyun sesleri dışında her türlü sesi bünyesine hapsedebilen özel bir ses yalıtım zarıyla çevrilidir. Bu zar sayesinde sistem içi havalandırma ve sessiz performans sunma konusunda muhteşem bir deneyim sunuyor.

sessizlik-üzerine-kasa-kapağı

Sıfır Ses Yüksek Hız

Lucent, oyun sesleri dışında her türlü sesi bünyesine hapsedebilen özel bir ses yalıtım zarıyla çevrilidir. Bu zar sayesinde sistem içi havalandırma ve sessiz performans sunma konusunda muhteşem bir deneyim sunuyor.

Okuma Hızı | 560 MB/s
Yazma Hızı | 530 MB/s
Rastgele Okuma | 100,000 IOPS
Rastgele Yazma | 88,000 IOPS

Modüler ve Efektif Güç

Lucent’in ihtiyaç duyduğu güç, dünyanın en popüler ve işinde lider markası olan Nzxt’ den geliyor. Güç tasarrufu, kaliteli güç akışı ve estetik anlamda kendisini kanıtlamış olan Nzxt Hale serisi, full modüler yapısı sayesinde kablo kalabalığını ortadan kaldırıyor ve sistemin güç gereksinimindeki odaklamayı sağlıyor.

80 Plus Olmayan Güç Kaynakları

80 Plus Gold (LucentSerisi)

Phoenix’ in Kanatları Altında

PBA projesi kapsamında dünya liderleri Asus, Nzxt ve Kingston markaları efsanevi Phoenix’ in kanatları altında buluşuyor. Dünya’da bir ilk olan bu devlerin buluşması Phoenix ‘’Powered by Asus’’ projesi ile kullanıcılarımıza sunuluyor.