İş İstayonları

Bütçeye uygun, etkin ve performanslı workstationlar.

Az Zaman Çok İş

İş istayonlarında kullanılan işlemciler aynı anda birden çok işi gerçekleştirebilecek kapasiteye sahiptir. Kullanılan işlemcilerin çalışma temponuza ayak uydurması gerekir. Hıza ihtiyaç duyduğunuz anda işinizi zamanında tamamlamanıza yardımcı olan iş istayonu çözümlerini uygun mimari ve teknoloji ile sunuyoruz.

workstation-az-zaman-cok-is

Yüksek ve Stabil Performans

Bir iş istasyonunun yüksek performansta çalışabilmesi için bileşen uyumunun optimum seviyede olması, soğutma ve hava akışı mimarisinin doğru konumlandırılması, enerji tüketiminin verimli fakat düşük olması ve uzun süre stabil çalışabilmesi gerekmektedir. Phoenix iş istayonları ile bu performans kriterlerine uymayan hiçbir sistemin kurulumunu yapmıyoruz.

workstation-performans

Geniş Yazılım Desteği

Görsel tasarımda kullanılan popüler yazılımlardan, enerji tetkik ve keşif için kullanılan özel yazılımlara kadar geniş yazılım yelpazesini destekleyen iş istasyonu konfigürasyonlarımız her ihtiyaç ve sektör için özel olarak test edilip hazırlanmaktadır.

workstation-desteklenen-yazilimlar

İhtiyaca Yönelik Kurulumlar

Her birey ve kurumun iş akışlarının ve dinamiklerinin farklı olduğunu ve bu ihtiyaç doğrultusunda hareket etmek istediklerini anlıyoruz. Bu durumu göz önünde bulundurarak sistemlerimizi ve tekliflerimizi hazırlıyoruz. Müşterilerimizi yormadan ihtiyaçlarına yönelik çözümleri hızlıca sunuyoruz.

workstation-ozel-cozumler

DİLEDİĞİNİ ANINDA YARAT

Hayal gücünüzü “iş istasyonunuz” kısıtlamasın.

4 Kat Daha Hızlı

İş istasyonlarımızın donanımı, yazılımlar için optimize edilecek şekilde kurulmakta ve "zaman kaybı" olarak nitelendirebileceğimiz açılış/kapanış, yükleme ve veri aktarımı gibi işlemler geride bırakacak şekilde yapılmaktadır. İş istasyonlarımızda kullanılan SSD'ler, yazılım yükleme ve sistem açılış sürelerinde minimum 4 kata kadar kazanç sağlar.

5400 RPM Harddisk | 98 Saniye Açılış Süresi
7200 RPM Harddisk | 63 Saniye Açılış Süresi
Diğer SSD 18 | Saniye Açılış Süresi
Samsung 850 EVO | 13 Saniye Açılış Süresi

80 Plus Olmayan Güç Kaynakları

80 Plus Bronze (Phoenix İş İstasyonları)

%17 Daha Verimli Güç

Bir güç kaynağı ünitesinin, iş istayonlarına gerektiği kadar enerji aktarması ve bunu en etkin biçimde kullanması gerekmektedir. Bu yüzden, Phoenix iş istayonlarında her güç kaynağının en az 80+ standardında olmasına dikkat edilmiştir. 80+ bronze güç kaynaklarından 80+ platinum güç kaynaklrına kadar iş istasyonlarımızda prizden aktarılan gücü %82'den %92'ye kadar verimle kullanarak daha tasarruflu ve etkin cihazlar sağlamaktadır.

Marka Farkı

"Marka İş İstasyonu" tercih etmenin sağladığı birçok avantajı bilmek ve ileride oluşabilecek pişmanlıkların önüne geçmek için aşağıdaki maddeleri "Marka"nın sağladığına emin olmadan herhangi bir iş istasyonu tavsiye etmiyoruz.

  • 24 Ay Garanti Süresi
  • Bire Bir Parça Değişimi
  • Ücretsiz Kargo Hizmet ve Sigortası
  • İyi Fiyat/Performans Garantisi
  • Uzmanlar Tarafından Sistem Kurulumu
  • Veri Odaklı Testler ve Yoğun AR-GE Çalışmaları