immortal-galeri-6

EXTREME SEVİYE OYUN BİLGİSAYARI

Dünya Üzerindeki Bilgisayarların %99’undan Daha Performanslı

O.C Ready

Immortal serilerinde kullanılan işlemciler, dünyanın en güçlü çarpanı açık işlemcilerindendir. Bu işlemcilerin çarpanı açık olduğundan overclock yapmaya elverişlidirler. Overclock yapmak için de işlemci soğutma sisteminin çok iyi olması gerekmektedir. Bu yüzden, aşırı yüklenmelerde bile işlemci stabilitesini ve sağlığını korumak için en güvenilir sıvı soğutma sistemlerinden birini kullanıyoruz.

2-Way SLI

Immortal serilerinde kullanılan ASUS GTX 1070 STRIX 8G Gaming ekran kartından 2 adet kullanılarak SLI yapılmıştır. Extreme overclock özelliğine sahip, ultra sessiz ve müthiş soğutması olan bu özel seri extreme seviye oyunları ultra ayarlarda rahatlıkla çalıştırmak üzere tasarlanmmıştır. En ufak performans kaybı yaşamaya tahammül edemeyen ve kaliteyi doruklarda yaşamak isteyenler için üretilmiştir.

asus-gtx-1070-strix-8g-gaming-ekran-karti

Optimum Hava Akışı

Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Phoenix bilgisayar, el işçiliği ürünü olan örgü kablolama ve kablo saklama teknikleri ile optimum hava akışı sunarken estetik görünümünden de ödün vermiyor.

Sessiz ve Temiz

Kasa içinde kullanılan ses izolasyon donanımı sayesinde yüksek performansın sessizliğine hayran kalacasınız. Modüler filtre donanımı sayesinde toz ve benzeri partiküllere geçit vermez. Modüler filtre donanımını kasanızdan kolayca çıkarıp temizleyebilirsiniz.

OYUN VIDEOSU

4 Kat Daha Hızlı

Bilgisayarlarımızın donanımı, oyunlar için optimize edilmiş durumdadır ve SSD kullanarak, "zaman kaybı" olarak nitelendirebileceğimiz açılış/kapanış, yükleme ve veri aktarımı gibi süreçlerde performans artışı hedeflenmiştir. Immortal serilerinde kullanılan SSD'ler, oyun yükleme ve sistem açılış sürelerinde 4 kata kadar düşüş sağlar.

5400 RPM Harddisk | 98 Saniye Açılış Süresi
7200 RPM Harddisk | 63 Saniye Açılış Süresi
Diğer SSD 18 | Saniye Açılış Süresi
Samsung 850 EVO | 13 Saniye Açılış Süresi

%22 Daha Verimli Güç

Bir güç kaynağı ünitesinin, bilgisayara gerektiği kadar enerji aktarması ve bunu en etkin biçimde kullanması gerekmektedir. Phoenix oyun bilgisayarlarında her güç kaynağının en az 80+ standardında olmasına dikkat edilmiştir. Immortal serileri, 80+ gold güç kaynakları ile bilgisayara prizden aktarılan gücü %87 verimle kullanarak daha tasarruflu makinalar sağlamaktadır.

80 Plus Olmayan Güç Kaynakları

80 Plus Gold (Immortal Serisi)

Benchmark Sonucu

immortal-test-sonuclari

Marka Farkı

"Marka Bilgisayar" tercih etmenin sağladığı birçok avantajı bilmek ve ileride oluşabilecek pişmanlıkların önüne geçmek için aşağıdaki maddeleri "Marka"nın sağladığına emin olmadan herhangi bir bilgisayar satın almayın!

  • 2 Yıl Garanti Süresi
  • Bire Bir Parça Değişimi
  • Kargo Sigortası
  • Çift Taraflı Ücretsiz Kargo
  • İyi Fiyat/Performans Garantisi
  • 7 Bölge ve 21 İlde Teknik Servis Ağı
  • Uzmanlar Tarafından Sistem Kurulumu
  • Veri Odaklı Testler ve Yoğun AR-GE Çalışmaları

Immortal

Intel® Core™ i7-7700K İşlemci
Asus Tuf Z270 Mark 1 Anakart
2 X G.Skill Trident Z RGB LED 16GB CL16 (2x8GB) DDR4 3200MHz Bellek
2 X Asus Gtx 1070 Strix 8G Gaming Ekran Kartı
2 X Samsung 850 Evo 500 Gb Ssd

Nzxt Hale 82 v2 700W Tam Modüler 80+ Bronz Güç Kaynağı
Nzxt Kraken X42 140mm Sıvı Sogutma Ünitesi
Nzxt Noctis 450 Mat Siyah Kırmızı LED’li Bilgisayar Kasası
1 X Nzxt Aer RGB Fan Serisi 140mm
Phoenix Örgü Kablolama Sistemi

 16.500,00  15.104,00