Tutkumuz

Bilgisayar dünyasındaki donanım teknolojisi kendini durmadan yenileyen bir arenadır. Biz Phoenix ailesi olarak; Bu arena’dan çıkan her bir donanımın birbiriyle uyumuna ve sağlayabileceği yüksek performansa ulaşmak amacıyla en uygun sistemi yaratmak için çalışıyor ve bunu her seferinde ilk günün heyecanı ile yapıyoruz.

phoenix tutkumuz

Emeğimiz

Her yeni bilgisayar kurulumunda kendi sistemimizi kuruyor gibi özen gösteririz. Kurulumun her aşamasında sizlere en iyisini ulaştırmayı görev edinmiş ve bunu sürdürmeyi hedeflemiş özel bir ekibe sahibiz. Bu sebeple, bilgisayarlarımızın test aşamasına geçmeden önce donanım bağlantılarının kusursuz olduğundan emin oluruz.

phoenix iççiliğimiz

Sentetik Testlerimiz

Yüksek performans donanımının darboğaz olmadan stabil çalışması için test edilmesi gerekmektedir. Teknik ekibimiz, bilgisayarların stres testlerini her donanım için ayrı ayrı yapar ve hata oluşturan parçaları değiştirir. Ekibimiz, donanım testini tamamladıktan sonra sistemi bütün olarak ele alır. Burada, parçaların birbiriyle mükemmel uyum içinde olup olmadığı gözlemlenir. Bu aşamaları geçen sistemler işkence ve oyun testleri aşamasına gönderilir.

phoenix donanım testlerimiz

Oyun ve Yazılım Testlerimiz

İşin en zevkli kısmı oyun ve işkence testleridir. Donanımlar her ne kadar kendini rakamsal olarak ifade etse de, bir oyuncu ya da profesyonel gözüyle de beklenen performansın vaad edilen performans ile paralel olması gerekmektedir. Bu sebeple, her sisteme oyuncu ve profesyonel testi yapılmaktadır.

phoenix oyun testlerimiz